Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos

  • 90 μ²

Το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos 90 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 600 μέτρα από τον Λόφο Πανί. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 8 χλμ. από σταθμό τρένου Μοναστηράκι και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων 4th ALIMOU.

Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει όλα τα απαραίτητα για το μαγείρεμα, όπως ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο.

Η Ακρόπολη απέχει 7 χλμ. από το διαμέρισμα. Επίσης ο Παρθενώνας βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos
Alimos 2Br Apartment With Splendid Sea View By Upstreet
Τιμή μόνο για κινητά

Alimos 2Br Apartment With Splendid Sea View By Upstreet

1.4 χλμ. από το κατάλυμα
Sarakin'S Mansion Luxury Retreat
Τιμή μόνο για κινητά

Sarakin'S Mansion Luxury Retreat

9.9
Εξαιρετικό 42 σχόλια
1.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 212 USD 191
ανά νύχτα
Kalamaki Philoxenia
Τιμή μόνο για κινητά

Kalamaki Philoxenia

7.6
Καλό 67 σχόλια
1.9 χλμ. από το κατάλυμα
USD 74 USD 67
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    38 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Αίθριο
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας00002657319
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos;
      Το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos βρίσκεται κοντά σε Pani Hills.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos;
      Οι πελάτες του το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos περιλαμβάνουν Στέλιος Χωριάτικη Ταβέρνα και Bond Restaurant Bar και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos προσφέρει Ίντερνετ;
      Το Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos έχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    38 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Athenas Residence 3-Bedroom Apartment In Alimos

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο